Firma Profili

Başkallar Otomotiv San. ve Tic.Ltd.Şti., imalat parçaları üreticisi olarak 1965'den beri sektörün önde gelen otomobil, otobüs ve kamyon üreticilerine hizmet vermektedir. Uzun yılların bilgi ve tecrübesi ışığında müşteri taleplerini, rekabetçi fiyat ve kaliteli ürün ile karşılayan Başkallar Otomotiv San. ve Tic.Ltd.Şti., uluslararası sektörde de tanınmış güvenilir bir üretici olarak yerini almıştır.

Başkallar'ın ürün paleti; fren pistonları, miller, somun, pim, rakor, cıvata gibi bağlantı elemanları, kumanda çubukları ve benzeri imalat parçalarından oluşmaktadır.

Bu yatırım atağı, ileri teknoloji ürünü olan CNC torna ve otomat tezgahlar ile sürdürülerek üretim kapasitesi büyük ölçüde arttırılmıştır. Ayrıca kısa işlem süreleri ve işleme kalitesiyle üretim verimliliği yükseltilmiş ve network ağı kurularak üretim yönetiminde bilgisayar desteği sağlanmıştır.

Bugün Başkallar, CAD-CAM yazılım desteğinde, imalat parçalarını ileri teknoloji ile üretmekte olup; modern CNC torna ve otomatları, taşlama ve diğer özel tezgahlarıyla her türlü kompleks parça üzerinde en hassas toleransları yakalayabilecek düzeydedir.