Lokasyon ve Ulaşım

Lokasyon ve Ulaşım

MERKEZ OFİS - ÜRETİM

Topçular Mah. Topçubaşı Esatağa Cad. Üretmen İş Merkezi No:3/1 34055 Eyüp / İSTANBUL / TÜRKİYE


Tel :+90(212) 501 64 74 pbx / +90(212) 501 27 25 pbx

Faks : +90(212) 612 65 58 / 577 78 01 
info@baskallar.com.tr

Google Haritası Üzerinde Göster


İşletme Yöneticisi - A.Timur BAŞKAL
baskal@baskallar.com.tr
 
   
İdari Ve Mali İşler Yöneticisi - İ.Erim BAŞKAL
erim@baskallar.com.tr
 
   
İşletme Yöneticisi Asistanı - Zeynep BAŞKAL
zeynep@baskallar.com.tr
 
   
İmalat Yöneticisi - Atilla TINIÇ
Fiyat Teklifleri, Üretim, Planlama, Satınalma, Sipariş
imalat@baskallar.com.tr
 
   
Kalite Sistem Yöneticisi - Ayhan MECİTOĞLU
Proje, Kalite, Bilgi İşlem, Yönetim Kalite Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi
kalite@baskallar.com.tr
 
 
Ürün ve Proses Kontrol Sorumluları - Zülfikar KÜÇÜK - Milayim GİRGİN
Kalite Raporları
imalat-kalite@baskallar.com.tr
 
   
Ambar Formeni - İlyas YETİM
Sevkiyat
ambar@baskallar.com.tr
 
   
Muhasebe ve Finans Sorumlusu - Ekrem ORHAN
Muhasebe
ekrem@baskallar.com.tr
 
   
Personel ve İdari İşler Sorumlusu - Gizem KAPLAN
Personel
muhasebe@baskallar.com.tr
 
   
Çevre İle İlgili Öneri ve Şikayetleriniz - Zeynep BAŞKAL
zeynep@baskallar.com.tr